Презентація брендованого стенду ТОВ «Костал Україна» на факультеті електроніки НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»

05 березня 2019 року відбулася презентація брендованого стенду ТОВ «Костал Україна» на факультеті електроніки НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського». Проект співпраці ТОВ «Костал Україна» та ФЕЛ розпочався ще наприкінці 2017 року з візиту представників компанії на кафедру промислової електроніки, де були обговорені можливості співпраці та проведено презентацію компанії для викладачів та студентів 3-5 курсів кафедри промислової електроніки. З того часу в рамках даної співпраці відбулося 4 екскурсії викладачів та студентів кафедри на виробничі потужності ТОВ «Костал Україна» у м. Переяслав-Хмельницький та до конструкторського департаменту, 3 студенти кафедри пройшли практику на підприємстві, також була надана спонсорська допомога на організацію наукової конференції «Проблеми сучасної електротехніки-2018», що відбулася у НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» за підтримки НАН України.

На стенді знаходиться інформація про основні технології і напрямки діяльності, які існують в компанії та експозиція виробів, що виготовляються ТОВ «Костал Україна». Також студенти та викладачі факультету можуть ознайомитися з умовами проходження практики та літнього оплачуваного стажування і актуальними вакансіями підприємства.

Відкриття стенду було здійснено в присутності професора, доктора технічних наук, наукового керівника кафедри промислової електроніки, декана факультету електроніки Жуйкова Валерія Яковича,  завідувача кафедри промислової електроніки, професора Ямненко Юлії Сергіївни та керівника департаменту персоналу ТОВ «Костал Україна» Катерини Бахуринської.