Попередній захист

Шановні колеги, 29 травня 2019 року о 16:00 в ауд. 406 корпусу № 12 відбудеться попередній захист дисертації на тему «Керування електроспоживанням за вартісним критерієм в MicroGrid» аспіранта кафедри
промислової електроніки Клепач Л.Є.
Запрошуємо всіх бажаючих!

XІІ Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених «Електроніка»

23-24 квітня 2019 року відбулась XІІ конференція молодих вчених «Електроніка», в якій взяли участь понад 40 студентів факультету. Особливістю цього року стала участь у конференції учнів Київської МАН, які виступали з доповідями в окремій секції.

На урочистому відкритті конференції були присутні перший проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Якименко Ю.І. та заступник директора Київської МАН з виховної роботи Куліш Є.Б.

ERASMUS+ Deadline 12.04.2019

Шановні колеги!

Дедлайн за проектами академічної мобільності в рамках програми
“Еразмус+” наближається! Наразі відкрито набір для студентів,
аспірантів, викладачів та працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського до 13
університетів таких країн: Польща, Велика Британія, Німеччина,
Туреччина, Іспанія, Бельгія, Італія та Ірландія.

Всі деталі за посиланнями – http://mobilnist.kpi.ua/creditna-mobilnist/,
як взяти участь у конкурсі (перелік документів) –
http://mobilnist.kpi.ua/competition/.

Презентація брендованого стенду ТОВ «Костал Україна» на факультеті електроніки НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»

05 березня 2019 року відбулася презентація брендованого стенду ТОВ «Костал Україна» на факультеті електроніки НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського». Проект співпраці ТОВ «Костал Україна» та ФЕЛ розпочався ще наприкінці 2017 року з візиту представників компанії на кафедру промислової електроніки, де були обговорені можливості співпраці та проведено презентацію компанії для викладачів та студентів 3-5 курсів кафедри промислової електроніки. З того часу в рамках даної співпраці відбулося 4 екскурсії викладачів та студентів кафедри на виробничі потужності ТОВ «Костал Україна» у м. Переяслав-Хмельницький та до конструкторського департаменту, 3 студенти кафедри пройшли практику на підприємстві, також була надана спонсорська допомога на організацію наукової конференції «Проблеми сучасної електротехніки-2018», що відбулася у НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» за підтримки НАН України.

На стенді знаходиться інформація про основні технології і напрямки діяльності, які існують в компанії та експозиція виробів, що виготовляються ТОВ «Костал Україна». Також студенти та викладачі факультету можуть ознайомитися з умовами проходження практики та літнього оплачуваного стажування і актуальними вакансіями підприємства.

Відкриття стенду було здійснено в присутності професора, доктора технічних наук, наукового керівника кафедри промислової електроніки, декана факультету електроніки Жуйкова Валерія Яковича,  завідувача кафедри промислової електроніки, професора Ямненко Юлії Сергіївни та керівника департаменту персоналу ТОВ «Костал Україна» Катерини Бахуринської.

Презентація проектів студентського гуртка студентського наукового гуртка «Easy Electronics»

11 березня 2019 року у лабораторії 406 кафедри промислової електроніки ФЕЛ відбулася відкрита інтерактивна презентація проектів студентського гуртка студентського наукового гуртка «Easy Electronics».
Студенти факультету електроніки представили свої розробки:
PowerHand – уніфікована система керування, що об’єднує функції комп’ютерної миші та клавіатури
Blindsor – пристрій для раннього попередження людей зі слабким зором про перешкоди
Flying Banner – проектор «літаючого» зображення
Розробки створюються під безпосереднім керівництвом магістра 6 курсу Владислава Тєлєги та доцента кафедри промислової електроніки Юрія Хохлова.
Під час презентації обговорювалися шляхи вдосконалення розробок та їх подальшого впровадження.