2 декабря 2017 года на 67-ом году жизни перестало биться сердце Буденного Александра Владимировича

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

         22 декабря 2017 года

на 67-ом году жизни перестало биться сердце

Буденного Александра Владимировича.

Коллектив факультета приносит глубокие соболезнования родным и близким.

Співробітництво з компанією “КОСТАЛ-Україна”

Візит завідувача кафедри промислової електроніки ФЕЛ НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» на виробництво ТОВ «Костал Україна».

15 грудня 2017 року відбувся візит завідувача кафедри промислової електроніки ФЕЛ НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», доктора технічних наук, професора Ямненко Юлії Сергіївни на виробництво ТОВ «Костал Україна» – дочірнього підприємства компанії KOSTAL GROUP, світового лідера по виробництву комплектуючих для автомобільної промисловості.

Для ознайомлення з основним виробничими процесами та технологіями, пов’язаними зі специфікою кафедри промислової електроніки, поважній гості було проведено екскурсію по лінії монтажу електронних плат SMT, лінії хвильової пайки та представлено зразки продукції, що виготовляються підприємством.

В рамках візиту також відбулася зустріч з керівництвом компанії, на якій були присутні Генеральний директор Радослав Шкуп, керівник департаменту розвитку виробництва Геннадій Кільдишов, керівник конструкторського департаменту Ігор Грановський та керівник департаменту персоналу Катерина Бахуринська.

На зустрічі були обговорені стратегія та основні напрямки співпраці кафедри та одного з ключових промислових підприємств європейського рівня Київської області.

1

З боку підприємства були запропоновані програми проходження практик та оплачуваних стажувань для студентів 4, 5 та 6 курсів, а також можливість організації тематичних екскурсій на виробничі потужності у м.Переяслав-Хмельницький та до конструкторського департаменту у м.Київ для студентів та викладачів кафедри.

^386A81AB102727F25371CC8AA955EE9A246EDAB0599571B43C^pimgpsh_fullsize_distr

Зі свого боку Юлія Сергіївна запропонувала компанії відкрити на базі кафедри промислової електроніки брендовану лабораторію, у якій проводити спеціалізований навчальний курс, наближений до виробничих та конструкторських процесів підприємства. Також завідувач кафедри запросила провідних технічних фахівців ТОВ «Костал Україна» виступити з доповіддю на науковій конференції «Проблеми сучасної електротехніки», що відбудеться у червні 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського за підтримки НАН України.

DSC00705

   DSC00946      DSC00947

Для співпраці звертайтесь:

KOSTAL Ukraine TOV
Automotive Electrical Systems

Tetiana Volovyk
HP / Отдел персонала

prosp. Chervonoarmiytsiv, 2
08400 Pereyaslav-Khmelnitsky,
Telefon: +380 4567 58672 /ext 736/
Fax: +380 4567 51398
E-Mail: T.Volovyk@KOSTAL.COM

Internet: http://www.kostal.com


Leopold KOSTAL GmbH & Co. KG – Sitz Lüdenscheid, Registergericht Iserlohn HRA 2854, phG Kostal Verwaltungsgesellschaft mbH, Registergericht Iserlohn HRB 4061 – USt-Id-Nr./Vat No.: DE 125800885
Post- und Werksanschrift: An der Bellmerei 10, D-58513 Lüdenscheid * Telefon: +49 2351 16-0 * Telefax: +49 2351 16-2400 Bellmerei
Geschäftsführung: Dipl.-Oec. Andreas Kostal (Vorsitzender),  Dipl.-Kfm. Ulrich Zimmermann

Розпочато набір матеріалів на конференцію

НАУКА БЕЗ КОРДОНІВ
міжнародні інтернет-конференції
Запрошуємо Вас взяти участь у
ІI міжнародній інтернет-конференції «Зимові наукові підсумки 2017 року»,
що відбудеться 25 грудня 2017 року.
До участі у міжнародній науково-практичній  інтернет-конференції запрошуються науковці, аспіранти, здобувачі, викладачі та студенти вітчизняних та зарубіжних вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ.
Кінцевий термін подання матеріалів: 25 грудня 2017 року.
Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, французька, німецька, іспанська, португальська, італійська.
Форма участі у конференції: заочна.
Напрями роботи конференції:
1.Технічні науки                           5.Філософські науки                9.Медичні науки
2.Природничі науки                            6.Філологічні науки                10.Педагогічні науки
3.Інформаційні технології                  7.Юридичні науки                  11.Соціологічні науки
4.Історичні науки                                8.Економічні науки                 12.Політичні науки
Детальну інформацію про конференцію, будь ласка, дивіться далі:

Міжнародна науково-технічна конференція молодих учених і спеціалістів “Електромеханічні та енергетичні системи, методи моделювання та оптимізації”

ХVI Міжнародна науково-технічна конференція молодих учених і спеціалістів Електромеханічні та енергетичні системи, методи моделювання та оптимізації”  (ХVI International Conference of students and young researchers Electromechanical and energy systems, modeling and optimization methods)

ПЕРШЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ESMO 2018

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!!!

Інститут електромеханіки, енергозбереження і систем управління Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського  12–13 квітня 2018року проводить XVI Міжнародну науково-технічну конференцію молодих учених і спеціалістів “Електромеханічні та енергетичні системи, методи моделювання та оптимізації” (“ЕSМО’2018”).

Тематичні напрями роботи конференції: електромеханічні системи, методи моделювання та оптимізації; діагностика електромеханічних систем та енергоресурсозбереження; енергетика та енергетичні системи; автоматизація; електричні машини та апарати; інновації в освіті та виробництві, проблеми вищої школи; комп’ютерні технології в освіті та виробництві, лабораторне обладнання.

Матеріали конференції друкуються у щорічному збірнику тез, депонуються в Національній бібліотеці України ім. В. Вернадського, розміщуються на офіційному сайті КрНУ. Кращі доповіді рекомендуються до опублікування в науково-виробничому фаховому журналі «Електромеханічні і енергозберігаючі системи» та науково-практичному електронному журналі «Інженерні та освітні технології», які є фаховими та входять до світових науково-метричних баз даних.

Контрольні дати:

з 01.12.2017 р. – реєстрація на офіційному сайті конференції – http://esmo.kdu.edu.ua;

до 15.02.2018 р. – подання матеріалів у електронному вигляді;

20.03.2018 р. – повідомлення щодо рекомендації до друку поданих матеріалів програмним  комітетом конференції;

до 01.04.2018 р. – сплата організаційного внеску в розмірі 80 гривень за публікацію (за сторінки, що перевищують встановлений обсяг сплачується додатково 40 гривень за кожну сторінку; вартість збірника матеріалів – окрема оплата 150 грн.).

Запрошуємо Вас та Ваших колег, аспірантів, магістрантів, студентів та здобувачів прийняти участь в конференції МНТК “ЕSМО’2018″.Правила оформлення матеріалів та детальну інформацію про “ЕSМО’2018 розміщено на сайті: http://esmo.kdu.edu.ua.

Адреса оргкомітету:

вул. Першотравнева, 20, м. Кременчук,  39600,  Україна

Тел., факс: (05366) 3-60-00; е-mail: esmo.krnu@gmail.com

Інформація про програми мобільності

Шановні колеги!
Звертаємо Вашу увагу, що наразі відкрито конкурсний набір за програмою ERASMUS+ до наступних університетів:
1) Близькосхідний Технічний Університет (Туреччина) – для студентів та аспірантів всіх факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського за представленими спеціальностями. Кінцевий термін подачі документів – 15 грудня 2017 року!
2) Технічний Університет Дрездена (Німеччина) – для студентів та аспірантів ФЕЛ та ІТС, а також викладачів ІТС (for teaching). Кінцевий термін подачі документів – 15 грудня 2017 року!
3) Університет Кордоби (Іспанія) – для студентів та аспірантів (напрями  – Environment, Chemistry, Physics, Information and communication technologies, Engineering, manufacturing). Кінцевий термін подачі документів – 15 грудня 2017 року!
Більш детальну інформацію щодо умов та термінів конкурсу ви можете знайти на сайті відділу академічної мобільності студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського за посиланнями:

Інформація про програми академічної мобільності

Шановні колеги!
Звертаємо вашу увагу, що наразі відкрито конкурсний набір за програмою ERASMUS+ до наступних університетів:
1) Університет Гранади (Іспанія) – для координаторів з академічної мобільності та міжнародного офісу для участі у Staff training week (15.01.2018-19.01.2018).Кінцевий термін подачі документів – 1 грудня 2017 року!
2) Лаппеенрантський технологічний університет (Фінляндія) – для аспірантів за напрямом Engineering та для викладачів ФПМ. Кінцевий термін подачі документів – 1 грудня 2017 року!
3) Технічний Університет Дрездена (Німеччина) – для студентів та аспірантів ФЕЛ та ІТС, а також викладачів ІТС (for teaching). Кінцевий термін подачі документів – 15 грудня 2017 року!
4) Університет Кордоби (Іспанія) – для студентів та аспірантів (напрями – Environment, Chemistry, Physics, Information and communication technologies, Engineering, manufacturing). Кінцевий термін подачі документів – 15 грудня 2017 року!
Більш детальну інформацію щодо умов та термінів конкурсу ви можете знайти на сайті відділу академічної мобільності студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського за посиланнями:
Lappeenranta TU Dresden Гранада стафф кордоба

Продовжується набір матеріалів на конференцію

НАУКА БЕЗ КОРДОНІВ
міжнародні інтернет-конференції
Запрошуємо Вас взяти участь у І міжнародній інтернет-конференції «Осінні наукові читання»що відбудеться 30 листопада 2017 року.
До участі у міжнародній науково-практичній  інтернет-конференції запрошуються науковці, аспіранти, здобувачі, викладачі та студенти вітчизняних та зарубіжних вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ.Кінцевий термін подання матеріалів: 30 листопада 2017 року.
Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, французька, німецька, іспанська, португальська, італійська.
Форма участі у конференції: заочна.
Напрями роботи конференції:
1.Технічні науки                           5.Філософські науки                9.Медичні науки
2.Природничі науки                            6.Філологічні науки                10.Педагогічні науки
3.Інформаційні технології                  7.Юридичні науки                  11.Соціологічні науки
4.Історичні науки                                8.Економічні науки                 12.Політичні науки
Детальну інформацію про конференцію, будь ласка, дивіться у додатку до цього листа.
___________________
Сайт конференції: https://intscienc e.wixsite.com/conf 
Електронна пошта: intscienceconf@gmail.co m