Ступінь Ph.D. в Університеті Південної Каліфорнії

Шановні колеги!

Професор Університету Південної Каліфорнії Qiang Huang шукає здібних
бакаларів та магістрів для вступу на програму Ph.D. за напрямом “Machine
Learning in Additive Manufacturing / Advanced Manufacturing”. Більше
інформації та контакти за посиланнями
https://kxtp.kpi.ua/index.php/uk/news/item/168-usc

ДО УВАГИ МАГІСТРАНТІВ І ВИПУСКНИКІВ КАФЕДРИ!Ступінь Ph.D. в Університеті Південної Каліфорнії!Термін подання…

Опубліковано Кафедра кібернетики хіміко-технологічних процесів КПІ ім. Ігоря Сікорського Субота, 9 листопада 2019 р.

Інформаційний день програми «ГОРИЗОНТ 2020»

Шановні колеги!

На 31 жовтня о 15.00 в залі засідань Вченої ради заплановано провести інформаційний день програми «ГОРИЗОНТ 2020», присвячений залученню більш широкого кола вчених КПІ до міжнародної проектної діяльності, до конкурсів грантових програм (сигнальна інформація додається).

Організатори заходу: Департамент міжнародного співробітництва, Департамент науки та інноватики та два Національних контактних пунктів КПІ (за напрямами “Інформаційні та комунікаційні технології», “Клімат та ефективність використання ресурсів, включаючи сировинні матеріали”).

Це буде перший спільний практичний захід двох Департаментів (Департаменту міжнародного співробітництва та Департаменту науки та інноватики), спрямований на виконання поставленої в університеті задачі: збільшити в КПІ кількість міжнародних наукових грантів за рахунок грантових програм ЄС та світу в 3-5 разів.

Учасники будуть ознайомлені з фінансовими і юридичними умовами участі у проектах, а також з останніми конкурсами від Європейської Комісії щодо програми «ГОРИЗОНТ 2020».

Оновлений проект програми_Інформаційний день_Горизонт2020_31.10.2019

Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу у Бібліотеці КПІ

21 – 27 жовтня 2019

Індивідуальні тренінги з розміщення матеріалів в ElAKPI

Бібліотека КПІ запрошує науковців, викладачів, аспірантів КПІ ім. Ігоря Сікорського на індивідуальні тренінги з розміщення матеріалів в інституційному репозитарії КПІ ім. Ігоря Сікорського (ELAKPI).

Ми багато говоримо про сучасні освітні парадигми, підвищення якості освіти, про перехід до відкритої системи обміну знаннями, про навчання протягом життя. Ми говоримо про це дуже гарно і натхненно, а тим часом на практиці – не всі дослідники відкривають доступ до своїх напрацювань, забувають ділитися результатами досліджень, ідеями, науковими даними.

Запрошуємо і поговорити, і спробувати на практиці докласти невеликих зусиль для формування великої, якісної електронної колекції університету. Зробіть доступ до знань вільним! Зареєструйтеся на індивідуальний тренінг, обравши зручний для Вас час і приходьте. Форма реєстрації https://docs.google.com/forms/d/1V7foiv8zPDB3-QzK0CQ0jGX0-m3acgw-hMR0Tv4Mmo4

23 жовтня 2019

Chicago style – міжнародний стиль цитування та посилання в наукових роботах

Бібліотека КПІ запрошує науковців, викладачів, аспірантів, студентів, бібліотекарів та усіх охочих відвідати науково-практичний семінар «Chicago style – міжнародний стиль цитування та посилання в наукових роботах», що відбудеться 23 жовтня 2019 р. о 15:00.

Цільова аудиторія: науковці, викладачі, аспіранти, студенти, бібліотекарі.

Ключові аспекти:

–      Чикаго стиль (Chicago style): автор-дата як один з поширених міжнародних стандартів в галузі  фізичних, природничих та суспільних наук

–       Чикаго стиль: виноски та бібліографія як один з поширених міжнародних стандартів з гуманітарних наук (мистецтво, література, філософія, релігія тощо)

–      особливості оформлення посилань у тексті роботи

–      упорядкування списку використаних джерел

Доповідач: Ніжинська Тетяна, консультант Центру інформаційної підтримки освіти та досліджень НТБ (t.nizhynska@library.kpi.ua, тел. (044) 204 96 72.

Форма реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/1jf98yYBHAG7vJXT1NhnLjDni1AsujL7-OU7SHs5jhNQ

Місце проведення заходів: Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка, Центр інформаційної підтримки освіти та досліджень (4 пов., зал 4.4).

Фіналісти фестивалю Sikorsky Challenge

Пишаємося, що серед проектів-фіналістів фестивалю Sikorsky Challenge – проект LineBar (будівельний роботизований 3D принтер). До команди проекту входить талановитий студент кафедри промислової електроніки Владислав Осокін. Бажаємо всій команді перемоги та гарних інвесторів! Вболіваємо за вас!

Ювілейна конференція “Промисловий інтернет речей – техніка або маркетинг?”

Шановні друзі та коллеги!

Можливо, ви ще не зареєструвалися на Ювілейну конференцію “Промисловий інтернет речей – техніка або маркетинг?”, що відбудеться 8 жовтня у Почайна-Холлі в Києві.

Безкоштовна реєстрація на конференцію

Пропонуємо вам детальну програму заходу, тому що ми впевнені – ви знайдете для себе багато цікавого.
Програма розрахована на цілий день і включає в себе тематичні доклади та панельні дискусії. Смачна кава, ланч та живе спілкування з колегами зроблять ваш день цікавим і насиченим.

Програма конференції

В цей день ви почуєте і побачите:

  • Вступне слово – ПРОКСИС + Advantech: 15 років партнерства та розвитку;
  • Спільне створення майбутнього інтернету речей – презентація регіонального менеджера Advantech Дарьї Ву;
  • Готові платформи рішень Advantech – смарт підприємства, енергетика. Насичений технічними подробицями доклад менеджера Advantech Ко-Лунг Чена;
  • Екосистема Industry 4.0 від IT-Enterprise. Кейси взаємодії ERP та OT – Директор IT Enterprise Олег Щербатенко розповість про вітчизняний досвід розробки та впровадження IIoT рішень;
  • Готові платформи рішень Advantech – ефективність машин і механізмів. Використання IIoT від Advantech на виробництві;
  • Промисловий інтернет речей – переваги впровадження для бізнесу. Про власний досвід застосування IIoT в проектах розповість техничний директор PRONET Андрій Гришанков;
  • Панельна дискусія – “Як бачить IIoT виробник, інтегратор і споживач?”;
  • IIoT – Про безпеку «Industrial» в епоху Інтернету речей. Дуже серйозні питання безпеки промислових рішень буде розглядати Андрій Гуменний, технічний директор SAS Ltd;
  • Промислові роутери і маршрутизатори Advantech. Технічна презентація існуючої лінійки рішень від Advantech з прикладами використання;
  • Панельна дискусія – “Чи є місце для стратегії спільного створення Advantech в Україні?”

Після кожного докладу або презентації запланований час для запитань та відповідей. Можливість безпосереднього спілкування с експертами та партнерами, відверте обговорення всіх питань це головна перевага очної участі.

Виступи галузевих експертів

Спеціально обладнана демо-зона з найсучаснішими рішеннями – бездротові вузли інтернету речей, працюючі макети промислових рішень, промислові роутери та багато іншого.

Запрошуємо вас приєднатися до конференції 8 жовтня у Києві.
Будемо раді вас бачити на нашому заході!

Вітання першокурсників від декана факультету

Шановні першокурсники!
Вітаю із зарахуванням на факультет електроніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Зі структурою факультету та кафедр ознайомтесь за посиланням http://fel.kpi.ua. Факультет є одним з провідних науково-навчальних осередків України, за роки існування якого підготовлено декілька десятків тисяч інженерів. Науковці факультету розробили: перші у світі п’єзоелектричні двигуни (Лавриненко В.В.); та перші в Україні: електронні пристрої зварювання живих тканин (Перехрест В.В.); багатоканальні гідроакустичні системи (Волернер М.Ф.); метаматеріали оптичного діапазону (Кузьмичєв А.І.); видана найбільш популярна для свого часу серед науковців монографія «Математичний апарат інженера» (Сігорський В.П.), та мають багато інших досягнень. Одним з основних розробників супутників серії Політан є доцент кафедри промислової електроніки Коваленко Є.Ю. (https://uain.press/science/ukrayintsi-v-kosmosi-yevgen-kovalenko-pro-vitchyznyani-nanosuputnyky-1068100).
Маю надію, що ви продовжите традицію факультету – опанування передових рубежів науки.
Успішного навчання!
Декан ФЕЛ, Жуйков В.Я.