Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу у Бібліотеці КПІ

21 – 27 жовтня 2019

Індивідуальні тренінги з розміщення матеріалів в ElAKPI

Бібліотека КПІ запрошує науковців, викладачів, аспірантів КПІ ім. Ігоря Сікорського на індивідуальні тренінги з розміщення матеріалів в інституційному репозитарії КПІ ім. Ігоря Сікорського (ELAKPI).

Ми багато говоримо про сучасні освітні парадигми, підвищення якості освіти, про перехід до відкритої системи обміну знаннями, про навчання протягом життя. Ми говоримо про це дуже гарно і натхненно, а тим часом на практиці – не всі дослідники відкривають доступ до своїх напрацювань, забувають ділитися результатами досліджень, ідеями, науковими даними.

Запрошуємо і поговорити, і спробувати на практиці докласти невеликих зусиль для формування великої, якісної електронної колекції університету. Зробіть доступ до знань вільним! Зареєструйтеся на індивідуальний тренінг, обравши зручний для Вас час і приходьте. Форма реєстрації https://docs.google.com/forms/d/1V7foiv8zPDB3-QzK0CQ0jGX0-m3acgw-hMR0Tv4Mmo4

23 жовтня 2019

Chicago style – міжнародний стиль цитування та посилання в наукових роботах

Бібліотека КПІ запрошує науковців, викладачів, аспірантів, студентів, бібліотекарів та усіх охочих відвідати науково-практичний семінар «Chicago style – міжнародний стиль цитування та посилання в наукових роботах», що відбудеться 23 жовтня 2019 р. о 15:00.

Цільова аудиторія: науковці, викладачі, аспіранти, студенти, бібліотекарі.

Ключові аспекти:

–      Чикаго стиль (Chicago style): автор-дата як один з поширених міжнародних стандартів в галузі  фізичних, природничих та суспільних наук

–       Чикаго стиль: виноски та бібліографія як один з поширених міжнародних стандартів з гуманітарних наук (мистецтво, література, філософія, релігія тощо)

–      особливості оформлення посилань у тексті роботи

–      упорядкування списку використаних джерел

Доповідач: Ніжинська Тетяна, консультант Центру інформаційної підтримки освіти та досліджень НТБ (t.nizhynska@library.kpi.ua, тел. (044) 204 96 72.

Форма реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/1jf98yYBHAG7vJXT1NhnLjDni1AsujL7-OU7SHs5jhNQ

Місце проведення заходів: Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка, Центр інформаційної підтримки освіти та досліджень (4 пов., зал 4.4).

Фіналісти фестивалю Sikorsky Challenge

Пишаємося, що серед проектів-фіналістів фестивалю Sikorsky Challenge – проект LineBar (будівельний роботизований 3D принтер). До команди проекту входить талановитий студент кафедри промислової електроніки Владислав Осокін. Бажаємо всій команді перемоги та гарних інвесторів! Вболіваємо за вас!

Ювілейна конференція “Промисловий інтернет речей – техніка або маркетинг?”

Шановні друзі та коллеги!

Можливо, ви ще не зареєструвалися на Ювілейну конференцію “Промисловий інтернет речей – техніка або маркетинг?”, що відбудеться 8 жовтня у Почайна-Холлі в Києві.

Безкоштовна реєстрація на конференцію

Пропонуємо вам детальну програму заходу, тому що ми впевнені – ви знайдете для себе багато цікавого.
Програма розрахована на цілий день і включає в себе тематичні доклади та панельні дискусії. Смачна кава, ланч та живе спілкування з колегами зроблять ваш день цікавим і насиченим.

Програма конференції

В цей день ви почуєте і побачите:

 • Вступне слово – ПРОКСИС + Advantech: 15 років партнерства та розвитку;
 • Спільне створення майбутнього інтернету речей – презентація регіонального менеджера Advantech Дарьї Ву;
 • Готові платформи рішень Advantech – смарт підприємства, енергетика. Насичений технічними подробицями доклад менеджера Advantech Ко-Лунг Чена;
 • Екосистема Industry 4.0 від IT-Enterprise. Кейси взаємодії ERP та OT – Директор IT Enterprise Олег Щербатенко розповість про вітчизняний досвід розробки та впровадження IIoT рішень;
 • Готові платформи рішень Advantech – ефективність машин і механізмів. Використання IIoT від Advantech на виробництві;
 • Промисловий інтернет речей – переваги впровадження для бізнесу. Про власний досвід застосування IIoT в проектах розповість техничний директор PRONET Андрій Гришанков;
 • Панельна дискусія – “Як бачить IIoT виробник, інтегратор і споживач?”;
 • IIoT – Про безпеку «Industrial» в епоху Інтернету речей. Дуже серйозні питання безпеки промислових рішень буде розглядати Андрій Гуменний, технічний директор SAS Ltd;
 • Промислові роутери і маршрутизатори Advantech. Технічна презентація існуючої лінійки рішень від Advantech з прикладами використання;
 • Панельна дискусія – “Чи є місце для стратегії спільного створення Advantech в Україні?”

Після кожного докладу або презентації запланований час для запитань та відповідей. Можливість безпосереднього спілкування с експертами та партнерами, відверте обговорення всіх питань це головна перевага очної участі.

Виступи галузевих експертів

Спеціально обладнана демо-зона з найсучаснішими рішеннями – бездротові вузли інтернету речей, працюючі макети промислових рішень, промислові роутери та багато іншого.

Запрошуємо вас приєднатися до конференції 8 жовтня у Києві.
Будемо раді вас бачити на нашому заході!

Вітання першокурсників від декана факультету

Шановні першокурсники!
Вітаю із зарахуванням на факультет електроніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Зі структурою факультету та кафедр ознайомтесь за посиланням http://fel.kpi.ua. Факультет є одним з провідних науково-навчальних осередків України, за роки існування якого підготовлено декілька десятків тисяч інженерів. Науковці факультету розробили: перші у світі п’єзоелектричні двигуни (Лавриненко В.В.); та перші в Україні: електронні пристрої зварювання живих тканин (Перехрест В.В.); багатоканальні гідроакустичні системи (Волернер М.Ф.); метаматеріали оптичного діапазону (Кузьмичєв А.І.); видана найбільш популярна для свого часу серед науковців монографія «Математичний апарат інженера» (Сігорський В.П.), та мають багато інших досягнень. Одним з основних розробників супутників серії Політан є доцент кафедри промислової електроніки Коваленко Є.Ю. (https://uain.press/science/ukrayintsi-v-kosmosi-yevgen-kovalenko-pro-vitchyznyani-nanosuputnyky-1068100).
Маю надію, що ви продовжите традицію факультету – опанування передових рубежів науки.
Успішного навчання!
Декан ФЕЛ, Жуйков В.Я.

Міжнародна науково-технічна конференція “Радіотехнічні поля, сигнали, апарати та системи”

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-технічній конференції
“Радіотехнічні поля, сигнали, апарати та системи”, яка проходить у
режимі on-line з 18 до 24 листопада 2019 року. Інформаційне повідомлення
в додатку.
Більше інформації на сайті: http://conf.rtf.kpi.ua

Організатор:
Радіотехнічний факультет
Національний технічний університет України “Київський політехнічний
інститут імені Ігоря Сікорського”
Україна, м. Київ

IНФО_2019

Perspektywy Women in Tech Summit 2019

Ця масштабна  подія орієнтована на студентів, аспірантів та молодих вчених-жінок технічних спеціальностей. Освітній фонд Perspektywy разом із партнерами підготував гранти, які дозволять талановитим українкам безкоштовно взяти участь у саміті.

Про захід:

-3000+ учасниць зі всього світу

-80 воркшопів

-14 додаткових заходів

-150+ спікерів з 20-ти країн світу

-35 країн учасниць

-150 менторів

Особливий гість – Sabrina Gonzalez Pasterski, Harvard University.

Представники найвідоміших компаній (Intel, Siemens, Nestle, Tomtom, Amazon, Google, Facebook, etc.)

Місце проведення: Варшава

Вимоги:

 • бути студентом, аспірантом, молодим вченим-жінкою КПІ ім. Ігоря Сікорського (технічні спеціальності)
 • вікове обмеження від 18 до 35 років
 • володіння англійською мовою (не нижче рівня В1)
 • потрібно зареєструватися на сайті Perspektywy Women in Tech Summit 2019: https://womenintechsummit.pl/international-students-application.

 Дедлайн для реєстрації 22 вересня 2019.

Грант покриває:

 • участь у двох днях конференції;
 • матеріали конференції;
 • участь у нетворкінг-заходах;
 • кава-брейк;
 • перевезення автобусом з Києва;
 • проживання у Варшаві під час конференції.

Більше інформації про захід за посиланням: https://womenintechsummit.pl/

Українсько-польський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського: http://upc.kpi.ua/?lang=uk

У разі виникнення запитань звертайтесь до координатора проекту Українсько-польського центру Біднюк Ганни Іванівни за телефоном 204-80-19, електронною адресою anna_bidnyuk@ukr.net або особисто до кімн. 171/5, корпус 1 КПІ ім. Ігоря Сікорського.

http://mobilnist.kpi.ua/perspektywy-women-in-tech-summit-2019-13-14-%d0%bb%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%be%d0%bf%d0%b0%d0%b4%d0%b0/

Конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта Fulbright Visiting Scholar Program 2020-2021

Шановні колеги,
триває прийом заявок для участі у черговому щорічному конкурсі на здобуття стипендій імені Фулбрайта Fulbright Visiting Scholar Program 2020-2021.
Fulbright Visiting Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців.
Кінцевий термін подання заявок – 15 жовтня 2019
Кваліфікаційні вимоги. У конкурсі можуть брати участь:
 – кандидати наук, доктори філософії/доктори мистецтва, доктори наук;
 – дослідники без наукового ступеня з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), з досвідом науково-дослідної роботи не менше п’яти років, з наявними публікаціями (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) наукових фахових виданнях;
 – діячі культури й мистецтва, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи – з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом роботи не менше п’яти років, значними професійними досягненнями, науковим доробком в обраній галузі дослідження (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) фахових наукових виданнях.
Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.
Загальні вимоги до кандидатів:
 – мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу;
 – вільно володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному науковому середовищі;
 – повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.
Умови гранту:
 – щомісячна стипендія
 – медичне страхування
 – квиток в обидва боки
Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/37/scholar.html
Аби увиразнити уявлення про Програму, радимо переглянути відгуки та описи дослідницьких проектів учасників минулих років, що розміщені на сторінках Фулбрайтівських Вісників й викладені у Facebook.

Всеукраїнський Хакатон з робототехніки за напрямком Smart City

Всеукраїнський Хакатон з робототехніки за напрямком Smart City відбудеться 20-21 вересня 2019 року на базі ВНТУ. До участі запрошуються команди зі всіх міст вікової категорії 14-35 років, які готові розробити і продемонструвати власного робота на полігоні з різноманітними завданнями.

 

Під час Хакатону відбуватиметься змагання за двома напрямками:

 

– проходження автономним роботом полігону “Смарт Сіті” з виконанням 6 завдань;

– виставка технологій “Смарт Сіті” від учасників та компаній-партнерів.

 

Заплановано відзначення переможців за різними номінаціями у зазначених напрямках. Запрошуємо всіх зацікавлених колег подавати заявки команд – до 7 вересня (продовжено).

Подія у ФБ – https://www.facebook.com/events/492274231563146/

 

Детальніше в доданих файлах.